CO NOWEGO?

AZS UG szuka zawodników do drużyn młodzieżowych – dołącz do nas!!!

W ostatnich miesiącach w polskim futsalu nastąpił szereg zmian, dzięki którym nasza dyscyplina sportu poczyniła spory krok do przodu. Nasz klub, podobnie jak całe krajowe środowisko futsalu zamierza pójść za ciosem, stąd nasza inicjatywa. W młodości siła, dlatego zamierzamy zainwestować w rozwój grup młodzieżowych AZS UG!

Klub Uczelniany AZS Uniwersytet Gdański ogłasza nabór nastolatków z roczników 2002 i starszych, którzy utworzą drużyny futsalowe U-18 i U-20. Trenerem tych zespołów będzie Wojciech Pawicki. 35-letni szkoleniowiec to wielokrotny reprezentant Polski, a przez ostatnie lata prowadził zespół seniorów AZS UG w rozgrywkach Ekstraklasy i I ligi. To także mistrz i wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski i uczestnik Akademickich Mistrzostw Świata. Na co dzień jest pracownikiem Centrum Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Pierwsze treningi grup naborowych odbędą się już w nadchodzącym tygodniu, a dokładne informacje dotyczące terminów i miejsca zajęć zostaną podane niebawem w social mediach i na stronie internetowej AZS UG. Nowo powstałe zespoły mają tworzyć bezpośrednie zaplecze drużyny seniorów występującej w Futsal Ekstraklasie, a celem nadrzędnym będą ich dobre występy w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu.

Dlaczego wato dołączyć do AZS UG? Przede wszystkim futsal to fascynująca, a w dodatku dynamicznie rozwijająca się w Polsce dyscyplina sportu. Akademicki klub ma natomiast bogate tradycje w dostarczaniu futsalistów do reprezentacji kraju. Ostatnimi zawodnikami, którym dane było wystąpić w koszulce z orzełkiem na piersi byli Mikołaj Kreft (seniorzy) oraz Kacper Sasiak (Polska U-18 i U-21).

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami mailowo: ugfutsal@onet.pl, lub zadzwoń: Wojciech Pawicki, 796 180 677.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Leave a Reply