CO NOWEGO?

Na remis z reprezentacją Polski niesłyszących

Wczoraj miałyśmy przyjemność rozegrać sparing z reprezentacją Polski niesłyszących!

Spotkanie odbyło się na hali COS OPO Cetniewo we Władysławowie.
Prowadzenie objęłyśmy w 7 minucie meczu, kiedy precyzyjnym uderzeniem w światło bramki popisała się Patrycja Salwa, gole na przemian z naszymi rywalkami zdobywały jeszcze Natasza Urbanowicz oraz Weronika Dziadura. Na przerwę schodziłyśmy przy wyniku 3:3.

Druga połowa to ciągła wymiana ciosów i…sporo błędów własnych. Na 5:3 podwyższyły Salwa i Natalia Świętoniowska. Ostatecznie prowadzenie utraciłyśmy na 4 sekundy przed ostatnim gwizdkiem sędziego.
Wynik końcowy, sprawiedliwy remis 5:5.
Dziękujemy rywalkom za obnażenie naszych mankamentów i cenną przeprawę przed ligą!

Bramki: Patrycja Salwa(2), Natasza Urbanowicz (1), Natalia Świętoniowska (1), Weronika Dziadura(1)