CO NOWEGO?

Czas na kolejny reprezentacyjny debiut Ladies

Selekcjoner reprezentacji Polski Wojciech Weiss powołał Natalię Urbanowicz do kadry na zgrupowanie reprezentacji Polski, która 15 i 16 grudnia zmierzy się kolejno z Czechami oraz Węgrami na turnieju Visegrád 4 Futsal Cup. Turniej poprzedzi zgrupowanie w Brzegu na Opolszczyźnie. Na liście rezerwowej znalazła się Natalia Świętoniowska, która zaliczyła swój debiut w kadrze narodowej na Akademickich Mistrzostwach Świata w Ałmatach, zajmując wysokie 5. miejsce.

Dobra postawa futsalistek AZS UG w rozgrywkach ligowych została zauważona i doceniona przez trenera reprezentacji.

Dla Natalii Urbanowicz – kapitan zespołu – będzie to debiut z orzełkiem na piersi i jednocześnie spełnienie jednego z największych marzeń. Jak sama mówi: „Powołanie do Reprezentacji Polski to ogromny sportowy zaszczyt. Bardzo się cieszę, że moja gra i postawa na parkiecie zostały dostrzeżone przez Selekcjonera Wojciecha Weissa. Wiem jak dużo pracy włożyłam w to, żeby znaleźć się w tym miejscu, w którym aktualnie jestem ja i nasza drużyna. Czeka mnie niesamowite doświadczenie, na które nie mogę się już doczekać. Obiecuję zostawić na parkiecie serducho i dam z siebie wszystko.”  


Natalii, bardziej znanej jako „Nataszy” bądź „One And Only”, życzymy udanego debiutu w reprezentacji i wielu radosnych chwil na futsalowych parkietach.