CO NOWEGO?

Z Warszawy ponownie wracamy bez punktów

Przed świętami Ladies odniosły wysoką porażkę (7:2) z AZS AWF Warszawa. W nowym roku na rozpoczęcie rundy rewanżowej Dziewczyny także zagrały mecz w stolicy, tym razem z miejscowym AZS SGGW. W listopadowym meczu rozegranym w Gdańsku to zawodniczki Uniwersytetu wysoko pokonały AZS SGGW Warszawa (8:3). Rewanż na parkiecie rywala okazał się srogi. Ladies otworzyły wynik spotkania, lecz 3 minuty później do naszej bramki zaczęły trafiać przeciwniczki. Mocny pressing SGGW i słabsza gra UG w pierwszej połowie, sprawiły że Warszawianki do przerwy prowadziły aż 5:2. Pierwsza bramka w drugiej połowie padła dla… SGGW i było 6:2. Ladies zaczęły odrabiać straty doprowadzając do wyniku 6:5. Niewiele brakowało do remisu gdy w słupek trafiła Natalia Urbanowicz. Obie ekipy szturmowały bramki goalkeeperek. Z tego pojedynku zwycięsko wyszła drużyna AZS SGGW Warszawa, a wynik na tablicy jaki widniał po gwizdku kończącym spotkanie to 8:5.

Nie zwalniamy tempa i już w najbliższą sobotę 12 stycznia o godz. 15:00 zapraszamy na mecz z liderem tabeli – AZS UAM Poznań!

6. kolejka Ekstraligi Futsalu Kobiet: AZS SGGW Warszawa – AZS UG Gdańsk 8:5 (5:2)