ROZGRYWKI MĘŻCZYZN

TERMINARZ SEZON 2018 / 2019

1. kolejka – 15/16.09.2018
Red Dragons Pniewy – Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice – Red Devils Chojnice
Gatta Zduńska Wola – FC Toruń
Piast Gliwice – AZS UG Gdańsk
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Pogoń‘04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała – Słoneczny Stok Białystok

2. kolejka – 29/30.09.2018
Clearex Chorzów – Red Devils Chojnice
FC Toruń – Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk – AZS UŚ Katowice
Pogoń‘04 Szczecin – Gatta Zduńska Wola
Słoneczny Stok Białystok – Piast Gliwice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Rekord Bielsko-Biała

3. kolejka – 6/7.10.2018
FC Toruń – Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice – AZS UG Gdańsk
Red Dragons Pniewy – Pogoń‘04 Szczecin
AZS UŚ Katowice – Słoneczny Stok Białystok
Gatta Zduńska Wola – Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

4. kolejka – 13/14.10.2018
Clearex Chorzów – AZS UG Gdańsk
Pogoń‘04 Szczecin – FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok – Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała – Red Dragons Pniewy
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – AZS UŚ Katowice
Gatta Zduńska Wola – Piast Gliwice

5. kolejka – 20/21.10.2018
Pogoń‘04 Szczecin – Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk – Słoneczny Stok Białystok
FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy – Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice – Gatta Zduńska Wola

6. kolejka – 3/4.11.2018
Clearex Chorzów – Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała – Pogoń‘04 Szczecin
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – AZS UG Gdańsk
Piast Gliwice – FC Toruń
Gatta Zduńska Wola – Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy – AZS UŚ Katowice

7. kolejka – 10.11.2018
Rekord Bielsko-Biała – Clearex Chorzów
Słoneczny Stok Białystok – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Pogoń‘04 Szczecin – Piast Gliwice
AZS UG Gdańsk – Gatta Zduńska Wola
FC Toruń – AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice – Red Dragons Pniewy

8. kolejka – 17/18.11.2018
Clearex Chorzów – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała
Gatta Zduńska Wola – Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice – Pogoń‘04 Szczecin
Red Dragons Pniewy – AZS UG Gdańsk
Red Devils Chojnice – FC Toruń

9. kolejka – 24/25.11.2018
Piast Gliwice – Clearex Chorzów
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała – AZS UŚ Katowice
Słoneczny Stok Białystok – Red Dragons Pniewy
Pogoń’04 Szczecin – Red Devils Chojnice
AZS UG Gdańsk – FC Toruń

10. kolejka – 1.12.2018
Clearex Chorzów – Gatta Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice – Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Devils Chojnice – Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń – Słoneczny Stok Białystok
AZS UG Gdańsk – Pogoń‘04 Szczecin

11. kolejka – 8/9.12.2018
AZS UŚ Katowice – Clearex Chorzów
Gatta Zduńska Wola – Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice – Red Devils Chojnice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała – AZS UG Gdańsk
Słoneczny Stok Białystok – Pogoń‘04 Szczecin