CO NOWEGO?

Dłuższa przerwa Akademików – o stawkę zagrają dopiero za blisko 3 tygodnie

Doczekaliśmy się wreszcie reakcji PZPN na rozporządzenie prezesa Rady Ministrów dotyczących tzw. „Kwarantanny narodowej”. Niestety, dla naszych futsalistów oznacza to kolejne tygodnie bez zmagań o stawkę. Najbliższe kilkanaście dni podopieczni Wojciecha PAwickiego przeznaczą na szlifowanie formy przed kluczowymi spotkaniami sezonu.

Poniżej zamieszczamy komunikat, który otrzymały w ostatnich dniach kluby m.in. 1 ligi futsalu, w której występuje AZS UG.

Szanowni Państwo,

W związku brakiem informacji o zniesieniu obostrzeń, postanowienia par. 10 ust. 15 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 21.12.2020. poz.2316) obowiązują do 17 stycznia 2021.

W związku z powyższym, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze 1 Ligi PLF grupa północna i południowa zaplanowane w terminie do 17 stycznia 2021 włącznie zostają odwołane.

Pragniemy poinformować, iż mecze 1 rundy Pucharu Polski Mężczyzn oraz Pucharu Polski Kobiet w Futsalu odbędą się w terminie23-24 stycznia. Proszę o ustalenie terminu spotkania i wprowadzenie do terminarza.

Z poważaniem,
[brak podpisu]

 

Jak widać, najbliższe spotkanie Akademików to zaplanowany pierwotnie na 2 stycznia mecz Halowego Pucharu Polski przeciwko KS Futsal Oborniki. Mecz odbędzie się w weekend, 22-23 stycznia, a o dokładnym terminie spotkania poinformujemy w momencie, kiedy zostanie on już ustalony. Natomiast hitowo zapowiadający się mecz na szczycie I ligi futsalu przeciwko Legii Futsal w Warszawie Akademicy rozegrają prawdopodobnie w ostatni weekend stycznia, czyli 29 lub 30.01.2020.

Leave a Reply